در حال بارگذاری

سوالات متداول

در زیر تعدادی از پرکاربردترین سوالات مطرح شده که مشتریان عموماً از ما می پرسند

راه هایی برای جلوگیری بازیابی اطلاعات سنگین

فایل های پشتیبان خود را به اجتناب از سنگین بازیابی اطلاعات هر سال، بسیاری از افراد و کسب و بریزبن طور یکسان به عنوان یک نتیجه از شکست هارد دیسک از دست دادن فایل های مهم. این فایل ها شامل عکس ها، ...

اطلاعات بیشتر

بهترین نرم افزار آنتی ویروس برای کامپیوتر ویندوز و مک - یک تکنسین های کامپیوتر چشم انداز

نرم افزار بهترین آنتی ویروس برای چشم انداز تکنسین کامپیوتر کامپیوتر، ما تست شده و در مقایسه با نرم افزار بهترین آنتی ویروس برای کامپیوتر و مک در استرالیا.

اطلاعات بیشتر

روش بازیابی اطلاعات از هارد دیسک

روش های بازیابی اطلاعات برای کسب و کار بریزبن پس چه هستند؟ Fixperts کامپیوتر، که یک کسب و کار بازیابی اطلاعات بریزبن تشریح زیر در این مقاله بسیاری از روش های موجود از دوره نقاهت بعد اطلاعات ...

اطلاعات بیشتر

پرسش و پاسخ های متداول

ما تعمیر ترین گسل در عرض 2-3 روز، ما نیز ارائه خدمات اولویت 24 ساعت (در صورت موجود بودن قطعات در صورت نیاز). اگر ما نیاز به سفارش قطعات پس از آن ما به طور معمول می توانید از این تحویل روز بعد دریافت کنید. ما متوجه بودن چقدر دشوار بدون کامپیوتر شما می تواند و ما همیشه سعی خواهد کرد تا آن را از پشت به شما با بیشترین سرعت ممکن.

ما همیشه به شما ارائه خواهد شد یک قیمت ثابت برای تعمیر، برای مثال اگر صفحه نمایش لپ تاپ خود را نیاز دارد به جای ما به شما یک قیمت کل برای کار قبل از شروع به من بدهید. در صورت ما نیاز به تشخیص گسل اول ما به اتهام £ 30 کاری که چشم پوشی اگر شما پیش بروید با تعمیر. ما نمی خواهیم شما را به هیچ شگفتی تند و زننده. ما می خواهیم شما بدانید که دقیقا چه تعمیر خود را هزینه قبل از ما کار کامل است.

ارائه خدمات شخصی بالای لیست ما است. شما به طور مستقیم به فرد کار بر روی کامپیوتر شما صحبت خواهد کرد بنابراین شما می توانید وضعیت در جزئیات را توضیح دهد. ما تعمیرات چرخش به سرعت، ما هیچ چیز را به مراکز خدمات ارسال کنید و ما 5+ روز برای تعمیرات نقل نکن. ما هیچ هزینه های چشمگیر به اتهام نیست، شما فقط برای کار پرداخت یک بار آن را تکمیل و زمانی که شما با آن راضی هستند.

مسلما، ما تعمیر صفحه نمایش لپ تاپ در همه زمان ها و آن را بسیار ارزان تر از خرید یک لپ تاپ جدید. تماس با ما برای نقل قول سریع، ما اکثریت صفحه نمایش لپ تاپ در سهام و به طور معمول می تواند جایگزین در همان روز صفحه نمایش شما!

ما همیشه به مراقبت زیادی در به دنبال پس از داده های خود را خواهد کرد. ما به قانون حفاظت از داده مطابقت و هر گونه اطلاعات ما را نگه داشته است در اعتماد به نفس سخت برگزار شد. ما کار را برای تعدادی از کسب و کارهای محلی از جمله وکلا و مغازه های خیابان بالا انجام و درک چقدر مهم اطلاعات شخصی است. هر گونه اطلاعات مشتری است که ذخیره شده است همیشه رمز محافظت شده و در قالب رمز ذخیره می شود. ما همیشه توصیه اگر ممکن است شما یک پشتیبان از هر گونه اطلاعات بر روی کامپیوتر شما قبل از هر کار در حال انجام است و ما می توانید هر گزینه های پشتیبان گیری با شما در صورت نیاز مورد بحث است.